I. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu Logo

Sempozyum Çağrısı

Değerli katılımcılar,

Özet bildiri ve tam metin bildiri kitapçığı yayınlanmıştır.

 

 

Değerli Katılımcılar,

I. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu 2-4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde İzmir'de gerçekleştirilecektir. Sempozyumun ana teması Öğretmen Yetiştirmede 21. Yüzyıl Vizyonu olarak belirlenmiş olup çalışmaların bu tema ekseninde ele alınması beklenmektedir.

Bilim insanlarını, eğitimcileri, yöneticileri, uzmanları, öğretmenleri, lisansüstü öğrencileri ve eğitime gönül verenleri anlamak, onlara katkı sağlamak ve konuyu derinlemesine ele almak için sizleri sempozyumumuza davet ediyoruz. Bilim ve doğanın birleştiği Buca Eğitim Fakültesi'nde gerçekleştirilecek olan bu sempozyumda katılımcılar açılış konuşmalarından, sözlü sunumlardan, çalıştaylardan ve panellerden yararlanma imkânı bulacaktır.

Hakemler tarafından incelenerek kabul edilen bildiriler sempozyum web sitesinde özet kitapçık olarak yayımlanacak, sempozyum sonrasında ise I. Uluslararası Bilim, Eğitim, Sanat ve Teknoloji Sempozyumu Bildirileri kitabında tam metin olarak basılacaktır.

Sizleri Ege’nin incisi İzmir'de ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Mayıs 2019'da İzmir'de buluşmak dileğiyle...

Saygılarımızla,

 

Prof. Dr. Ercan AKPINAR

Dokuz Eylül Üniversitesi

Buca Eğitim Fakültesi Dekan V.